Një muaj paraburgim për të arrestuarin që dyshohet se u vuri flakën makinave në veri të Kosovës

Gjykata Themelore në Prishtinë i ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji të pandehurit M.B, nën dyshimet se ka

KosPress Portal

Shqipja e sheh vetën në finale dhe tregon me kë (video)

Shqipja ka biseduar gjatë me Edonën në oborrin e shtëpisë. Ajo tregoi se me kë e sheh veten në finalen

KosPress Portal

Emisari i SHBAS-së, Escobar: SHBA ka punuar në favor të Kosovës dhe ajo duhet të dëgjojë

Emisari i SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar ka përfunduar takimin me kryeministrin e vendit, Albin Kurti. Ai në këtë

KosPress Portal
- Advertisement -
Ad imageAd image